VAKUM GARAJ OTOMOBİL BAKIM ONARIM HİZMETLERİ

Vakum Garaj 38 yıllık tecrübesi ile araçlarınızın orjinal yapısını koruyarak hasarları onarır ve aracınızın değer kaybına uğramasını engeller.
|

Hakkımızda

VAKUM GARAJ bizi heyecanlandıran yeni bir isim. Biz bu isme ulaşmadan önceki yol hikayemizi sunacağız size. DOĞAN OTO ismiyle 1980 yılında ‘’Oto Boya ve Kaporta ‘’ sektörüne ‘’Merhaba’’ diyen firmamızın vizyonu, açıldığı ilk gün belliydi. Vizyonumuz Otomotiv sektöründe, o zamanlar pek gelişmemiş servis konseptini geliştirmek, ve teknolojik hasar onarım aletleriyle tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sergilemekti. Her bir müşterimizin aracını özenle çalışarak, profesyonel işçilik göstererek memnuniyet sağlamak tek prensibimiz oldu. Sektörde uzun yıllar hizmet vermek için, profesyonel ekibimizle teknolojiyi ve sektörde ki inovasyonları takip etmekten hiçbir zaman vazgeçmedik. Şimdi ise 38 yıllık tecrübemizi, yenilenmiş konseptimizle sektörün yeni trendi olan ‘’ Boyasız Hasar Onarım Merkezi ‘’ olarak devam etmekdeyiz. Yenilikçi olmaktan vazgeçmeyen firmamızın vizyonunda, bu sektörde lider konuma ulaşmak ve %100 müşteri memnuniyetiyle 38 yıllık deneyimi yüzyıllar boyu devam ettirmektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Merhaba, Aracımda oluşan dolu hasarını size yaptırdığım da orjinal haline geri döner mi?

CEVAP

Merhaba, öncelikle dolu hasarının boyutuna göre sonuç değişkenlik gösterir. Yaptığımız işlemlerin çoğu orjinal haline ulaşır.

Arabamın kapısında oluşan göçüğü yaptırdığım da boyaya zarar gelir mi?

CEVAP
Merhaba, hasar gören parçanın işlem görmemiş ve orjinal olması halinde, yaptığımız işlemin aracın boyasının zarar vermesi mümkün değildir.

Aracımın kaputu ve tavanın da güneş yanıkları var seramik kaplama bu yanıkları giderir mi?

CEVAP
Merhaba, malesef yanıkları gidermez. Seramik kaplamanın asıl amacı, aracın boyasını koruması ve ilk gün ki parlaklığını sürdürmesi için yapılan koruma uygulamasıdır.

bize ulaşın

İçerenköy Mahallesi Karslı Ahmet Caddesi NO:65/A ATAŞEHİR/İSTANBUL

iletişim

+90 216 575 77 77

EMAIL

info@vakumgaraj.com